سبد خريد

 
0 مورد

مقایسه محصولات

محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
انجام مقایسهپاک کردن لیست مقایسه

ارائه كنندگان

نویسندگان مقالات

رهگیری سفارش

کد رهگیری را می توانید از اطلاعات مربوط به سفارش در حساب کاربری مشاهده نمایید.
کد رهگیری سفارش:
رهگیری سفارش
لطفا منتظر بمانید...

تبلیغات

لایک بزنید و تخفیف بگیرید

تخفیف برای خرید کتاب

سفارش تلفنی کتاب سریع و آسان: 09132192090 یا  03145247935 .


سایت جدید کتابفروشی

واحد پول

معجزه صمیمیت 3 جلدی(وکیومی)

179,000ریال
معجزه صمیمیت 3 جلدی(وکیومی)
بزرگنمايي
     
کتاب معجزۀ صمیمیت 3 جلدی(وکیومی) شامل جلدهای 1 تا 3 معجزۀ صمیمیت می باشد:
زندگی مشترک فصل‌هایی دارد و هر فصلی در جایگاه خویش از اهمیت به‌سزایی برخوردار است که در طی دوران زندگی مشترک، به تناسب موقعیت، نوع زندگی، نحوۀ تفکر و دیدگاه همسران به گونه‌ای متفاوت پیش می‌آید. زندگی مشترک نیازمند وجود جاذبه و کششی است که دو نفر را در کنار هم نگه دارد. یکی از مهم‌ترین این کشش‌ها، "جاذبۀ جنسی" است. رابطۀ جنسی صحیح، مبتنی بر صمیمیت و علاقه‌ای متقابل است که باعث تحکیم الفت و وحدت و انس بیش‌تر می‌گردد. در کتاب حاضر دیدگاه باز دربارۀ صمیمیت و تاثیر آن در رابطۀ زناشویی (رابطۀ جنسی) مطرح شده تا زنان و مردان به اهدافی مانند نگرش صحیح از رابطۀ زناشویی در (رابطۀ جنسی)، جلوگیری از اشتباهات احتمالی، سلامت روح و جسم و... دست یابند. کتاب حاضر، جلد اول از مجموعۀ "معجزۀ صمیمیت" و حاوی مطالبی در زمینۀ تفاوت مردان و زنان، عشق و دوست داشتن، انتخاب همسر و... است.
قدرت ایجاد رابطه، یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که فرد می‌تواند داشته باشد. اگر بخواهید همسری خوب داشته باشید، به این مهارت نیاز دارید. باید بتوانید با طرف مقابل‌تان رابطه‌ای قوی برقرار کنید. بدون تردید در زندگی مشترک نیز یکی از مهم‌ترین اصول برای روابط زناشویی خوب، صمیمیت است. وقتی با همسری که او را دوست دارید صمیمی می‌شوید، فرصت‌های نامحدودی برای رشد تمام روابط خویش به خصوص روابط زناشویی ایجاد می‌کنید. صمیمیت به زن و شوهر امکان می‌دهد تا از دنیای تنهایی و جدایی به درآیند و به فضای یک‌پارچگی احساسی قدم بگذارند. صمیمیت در این روابط در میان‌گذاشتن عمیق‌ترین احساسات، رویاها، خواسته‌ها، نگرانی‌ها و شادی‌ها است. کتاب حاضر، جلد دوم از مجموعۀ "معجزۀ صمیمیت" و حاوی مطالبی در زمینۀ محبت و آفرینش صمیمیت، همسران و صمیمیت در زندگی زناشویی، میل جنسی، تداوم صمیمیت در رابطۀ زناشویی و... است.
تا زمانی که در خانواده‌ها زن و شوهر نسبت به تامین نیازهای یک‌دیگر بی‌تفاوت و نسبت به هم بی‌اعتماد باشند و یا در برابر هم حالت دفاعی داشته باشند، قادر نخواهیم بود اعتماد دو کشور را به هم جلب کنیم. اگر در یک خانواده صمیمت واقعی حکم‌فرما باشد، اعضای خانواده با تفاوت‌های یک‌دیگر به خوبی کنار می‌آیند، در نتیجه از تنش‌های جامعه و به دنبال آن مسائل و مشکلات یک کشور کاسته می‌شود و به خود و دیگران اجازه داده‌ایم تا فرهنگ‌ها و نژادهای مختلف را پذیرفته و با آن‌ها تماس داشته باشیم. کتاب حاضر، جلد سوم از مجموعۀ "معجزۀ صمیمیت" حاوی مطالبی در زمینۀ تداوم صمیمیت و استحکام در زندگی زناشویی، سلامت و تندرستی در زندگی زناشویی و... است.
     
 
اين محصول در تاريخ جمعه، 29 مرداد، 1389 به فروشگاه اضافه شده است.
 
بازگشت نظرات افزودن به لیست مقایسه افزودن به لیست انتظار 
 
drpublisher
پیغام موفقیت
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.
 
افزودن به لیست انتظار
آیا مطمئنید که این محصول را می خواهید به لیست انتظار اضافه نمایید؟
LiveZilla Live Help